-20 % Outlet

Hodinky FESTINA 16095/4

CHRONO BIKE '03

Kolekce: CHRONO BIKE

Pánské Chronobike 03, masivní chronografy určené ke sportování, vzláště pro cyklistiku. Pouzdro i tah je z ušlechtilé oceli doplněné minerálním sklem, což z hodinek dělá odolný celek. Hodinky jsou vybaveny chronografem, budíkem a datumem. Ručky a čísla na číselníku jsou luminisenční, takže zajistí čtení času i při snížené viditelnosti. Spolu se šroubovací korunkou a vodotěsností 10 ATM jsou vhodné i na plavání. (F16095/4)

6 390 Kč 5 112 Kč
SKLADEM
Rychlá realizace
Poštovné zdarma
Novinka Bestseller
Styl sportovní
Barva modrá, stříbrná, červená
Rozměr číselníku 32 mm
Rozměr pouzdra 43 mm
Rozměr pásku 27 mm
Vodotěsnost 10 ATM
Pánské / dámské pánské
Typ stroje chronograf
Tvar pouzdra kruhový
Pohon strojku bateriový (quartz)
Materiál pouzdra ocel
Pásek / tah tah ocel
Materiál sklíčka minerální
Funkce Datum, Stopky
Záruční doba 24 měsíců

 

 

 

Richard_Virenque_festina

Kolekce Chrono Bike

Legendární ikonická kolekce Chrono Bike pánských hodinek Festina byla od začátku spojována s cyklistikou.  Potvrdit toto výjimečné pouto mohou nejen ambasadoři této kolekce, jako například Richard Virenque, ale i fakt, že značka Festina, a především její sportovní pánské chronografy, byla dlouholetým sponzorem a partnerem světoznámého závodu Tour de France. 

 

 
I dnes se jedná o jedny z nejoblíbenějších hodinek na celém světe. Odkazy na cyklistiku jsou patrné na mnoha detailech na hodinkách. Tyto ryze sportovní chronografy v ušlechtilé oceli, až ve 44mm pouzdře a s 10 atmosféry vodotěsnosti, přináší každý rok mnoho zajímavých moderních barevných variant a oslovují nadšence nejen do cyklistiky po celém světe. Poznejte mimořádnou kvalitu, sportovní atraktivní vzhled a všudypřítomný nádech cyklistiky, poznejte novinky v kolekce Chrono Bike 2020.
Chrono_Bike_2020_Limitovana_edice