JUNGHANS MEISTER

symbol hodinky Junghans

 

Junghans meister

Kolekce Meister hodinek Junghans

Anton Ziegler, jeden z hlavních návrhářů hodinek pro značku Junghans, pracoval pro značku mezi léty 1930 až 1967. Mezi těmi roky vzniklo spoustu unikátních hodinek Junghans. Právě Ziegler je přezdívám jako otec kolekce Meister. Spolu s kolegou Max Schellerem dali vzniknout výjimečným modelům této specifické kolekce hodinek. Dnešní řada Meister je od roku 2011 interpretována moderním způsobem. Stále si však zachovává původní styl. Tří dimenzionální číselníky a opulentní styl, to je srdeční tradice pro Junghans.
Přes svou nejmodernější technologii je Meister MEGA velmi přesvědčivý svou klasickou estetikou. Pojďme se na kolekci podívat blíže.

Meister S
Elegance řady Meister je legendární. S Meister S Chronoscope Junghans kombinuje eleganci a sportovní vzhled - čímž zvyšuje laťku, pokud jde o design, funkce a každodenní použitelnost. Všechny designové prvky typické pro řadu Meister zůstávají nezměněny, nicméně
jsou interpretovány výrazně sportovním způsobem a propůjčují hodinkám naprosto jedinečný, nezaměnitelný
a mužský charakter. Díky odolnému safírovému krystalu a voděodolnosti do 20 ATM, Chronoscope Meister S jsou hodinky ideální pro každodenní pracovní a volnočasové aktivity.

Meister Pilot
V roce 1955 vytvořil Junghans legendu pomocí historických hodinek německé armády - dnes Meister Pilot udržuje autentickou historii německého letectví a moderní prvky. Obousměrně otáčející se
luneta s lentikulárními zářezy nabízí funkční uchopení ruky a výrazné číslice zaručují optimální čitelnost. Chronograf je voděodolný až do 10 ATM a je proto značně sportovní. Verze v antracitové barvě má ​​DLC (diamant jako karbon), která poskytuje obzvláště robustní kryt odolný proti poškrábání.

Driver Meister
Junghans má silné spojení s vývojem motorových vozidel v Německu. Když byla Junghans největší továrnou na výrobu hodin a hodinek v roce 1903, pánové Junghans, Maybach a Daimler
spojilo hluboké přátelství. Existují vzrušující příběhy týkající se mnoha vynálezů, jako je zapalování, ukazatele směru a další. Spojení německého světa automobilů a Junghans tak není náhodné. A v dnešní kolekci dosti patrné.

junghans meister pilot