Hodinky ORIS 0111577597153-Set72201TLC

Oris Big Crown ProPilot X Calibre 115

Kolekce: AVIATION Big Crown ProPilot

Pánské náramkové hodinky (analog, 10 atm)

179 990 Kč
NA DOTAZ (POSLEDNÍ KUS)
Rychlá realizace
Poštovné zdarma
Novinka Bestseller
Styl sportovní
Rozměr pouzdra 44 mm
Vodotěsnost 10 ATM
Pánské / dámské pánské
Typ stroje analog
Tvar pouzdra kruhový
Pohon strojku mechanický
Materiál pouzdra titan
Pásek / tah tah titan
Materiál sklíčka safírové
Rezerva chodu 240h
Kalibr strojku OR-115
Zapínání pásku motýlkové zapínání
Funkce Šroubovací korunka, Ukazatel rezervy nátahu, Swiss made, Antireflexní, Manufakturový strojek, Průhledné dýnko, Sekundová ručička
Záruční doba 24 měsíců

 

 

 

Kolekce Aviation Big Crown ProPilot

 

Nad pilotními hodinkami začala značka ORIS přemýšlet už v roce 1910. První legendární model pilotních hodinek až ve 30. letech 19. století. Letecké hodinky ORIS byly od počátku plné inovací a tak se staly velmi oblíbené nejen mezi piloty a fanoušky letectví. První kolekce zaměřená pro piloty se jmenovala The Big Crown. Samotný název napovídá, že jeden z hlavních pilířů této kolekce byla velká pevná korunka, která se dala lehce ovládat i v pilotních rukavicích. Produktová řada ProPilot však posunula hranici funkčního designu ještě o stupěň výše. Letecké hodinky od ORIS z kolekce Big Crown ProPilot jsou tak ideálním doplňkem nejen pro piloty.

 

Dnes je tato kolekce plná inovace, moderního designu a zajímavých funkcí, kteří ocení i ti náročnější piloti. Alarm, dlouhá časová rezerva, altimeter, GMT, chronograph, druhý světový čas a mnoho dalšího v různých barevných variantách a různých limitovaných edicicích. Tato profesionální kolekce nabízí mnoho pro fanoušky letectví i náročné piloty.