-30 % Outlet

ORIS 01 733 7653 4259-07 4 26 32GEB

Aquis Date

Kolekce: DIVING Aquis

Pánské náramkové hodinky (analog, 30 atm)

51 990 Kč 36 393 Kč
K DODÁNÍ DO 3-5 DNŮ
Rychlá realizace
Poštovné zdarma
Styl sportovní
Barva černá, oranžová, červená
Rozměr pouzdra 43 mm
Rozměr pásku 26 mm
Vodotěsnost 30 ATM
Pánské / dámské pánské
Typ stroje analog
Tvar pouzdra kruhový
Pohon strojku automat
Materiál pouzdra ocel, keramika
Pásek / tah řemínek kaučuk
Materiál sklíčka safírové
Zapínání pásku překlápěcí spona
Funkce Datum, Šroubovací korunka, Swiss made, Průhledné dýnko, Sekundová ručička
Záruční doba 24 měsíců

Krásné, mužné potápečské hodinky pro milovníky vodních sportů. Znakča Oris se již dlouho dobu soustředí na kolekce speciálně dělané pro potápeče. Splnují náročné požadavky tak, aby je mohli potápeči využívat jak pod vodou tak volnočasově. Ani tyto hodinky nejsou výjimkou. Rozměr pouzdra je až 43 mm co do šířky a nemálo ani na výšku, hodinky jsou tak na ruce charismaticky znát. Vodotěsnost je až 30 atmosfér. Sklíčko je safírové, odolné proti poškrábání. Korunka hodinek je kvůli vodotěnosti šroubovací. Čísla nebo indexy hodinek jsou dobře čitelné i pod vodou. Pouzdro hodinek je kombinace koramiky na lunetě a ušlechtilé oceli. Keramika je velmi zajimavý materiál u těchto hodienk Řemínek je z přírodního kaučuku a je zajímavě červený, ideální jak pod vodu tak pokud se pokožka zpotí. Hodinky mají na zadní straně dýnka sklíčko, které umožnuje vidět na automatický stojek hodinek  kaliber 733, 26 kamenů a rezervou chodu 38 hodin. 

 

 

 

Kolekce DIVING AQUIS

 

Vše začalo v roce 1965, kdy švýcarská značka ORIS uvedla na trh první hodinky pro milovníky potápění. Vznikla tak legendarní kolekce Divers Sixty-Five. Popularita potápěčských hodinek dala vzniknout později kolekci Diving Aquis. Moderní kolekce sportovních hodinek Aquis vhodných nejen pro potápění vznikla roku 2011. Renomé a historie potápěčských hodinek ORIS se tak podepsalo na úspěchu kolekce Aquis. Dnes velmi oblíbená kolekce je ideální pro aktivní životní styl.

 

 
Dnešní kolekce Aquis je založená na skvělé vodotěsnosti. Hodinky vydrží pod vodou tlaku až 30 barů. Jsou s velkou vášní a pečlivostí vyrobeny z masivní oceli 316L. Vhodné jsou jak na denní nošení, tak pro vážnější sportonní akvitiy včetně potápění. Korunka je velká a šroubovací, snadno ovládatelné v rukavicích. Safírové sklíčko vypouklé oboustranně zaručí bezpečí přehledného jasně čitelného velkého číselníku s výraznými indexy vyplněny luminiscenčním materiálem Super-LumiNova® pro možné čtení i pod vodou. Kolekce má mnoho modelových řad, kde si každý fanoušek sportu přijde na své. Zajímavé a vyhledávané jsou i různé limitované edice v rámci kolekce Aquis.
 

 

ORIS kalibr 733

Švýcarský strojek ORIS 733  
Kalibr číslo 733
Základní mechanizmus SW 200-1
Rozměry Ø 25.60 mm, 11 1/2’’’
Pohon Automatický
Rezerva chodu 38 hodin
Kmitočet 28’800 A/h, 4 Hz
Počet kamenných uložení 26
Datum výroby rok 2005
Hlavní komplikace mechanizmu --
Funkce Datum, hodinové, minutové a sekundové ručičky, rychlá změna datumu, snadná korekce časové chyby díky zastavení sekundové ručičky.