Více než 100 let Oris vyrábí mechanické hodinky ve Švýcarsku. Naše hodinky jsou čistě mechanické a vyznačují se výrazným designem a červeným rotorem, symbolem mechaniky Oris. Hodinky Oris jsou také známé ve spojení se známými osobnostmi z Formule 1, potápění, jazzové hudby a letectví, které nosí naše hodinky na svém zápěstí, nebo se podílejí na podpoře našich jedinečných výtvorů.

Značka hodinek ORIS

MECHANICKÉ MYŠLENÍ

Oris je jedním z mála hrdinů švýcarských hodinářských značek, kteří vytvářejí pouze mechanické hodinky. Mechanické hodinky jsou objekty krásy, které jsou navrhovány podle principů, které jsou předávány po celé generace a budou stejně pokračovat i ve vzdálené budoucnosti.

JIŽ OD ROKU 1904

Jsme hrdí na naši dlouhou historii a dědictví, na kterou nikdy nezapomínáme, kdykoli vyvíjíme nové kalibry a nový design hodinek. Hodinky Oris jsou věcí určenou pro mnoholeté použití a poskytující dlouhou životnost.

Značka Swiss Made je chráněna zákonem a slouží jako záruka kvality. Všechny hodinky společnosti Oris jsou vyráběny ve Švýcarsku a jejich kvalita je řízena podle nejvyšších standardů během celého výrobního procesu.

INOVATIVNÍ A RŮZNÉ

Červený rotor je symbolem společnosti Oris vyjadřující jejich High-Mech přístup k výrobě hodinek. Kdykoli uvidíte Červený Rotor, můžete si být jisti, že je uvnitř originálních a cenově dostupných hodinek Oris, které jsou inovativní, funkční a navržené tak, aby přinášely potěšení po mnoho let.

DUCH NEZÁVISLOSTI

Oris je nezávislá společnost, což znamená, že dodržování důležitých hodnot značky máme stále ve svých rukou. Také to znamená, že jsme odhodláni k efektivním inovacím a prozkoumávání užitečných funkcí, které chtějí a potřebují naši zákazníci.

JÉRÔME DELAFOSSE

Oris je jedním z celosvětově známých výrobců nejpraktičtějších potápěčských hodinek. To je přesně ten důvod, proč hodinky Oris používá i francouzský profesionální potápěč, dokumentarista a ekolog Jérôme Delafosse

Pro Jérôma Delafosse je oceán vším. Své dětství strávil v městečku Saint-Malu na francouzském pobřeží kde snil o tom, jak jednoubude zkoumat podmořský svět - a když vyrostl, svůj sen převedl do reality. Jako profesionální potápěč se Jérôme potápěl se žraloky pod Grónskými ledovci, objevil obří chobotnice u pobřeží Peru a podílel se na objevu potopeného Kleopatřina paláce v Egyptě. Ale to není zdaleka vše. Je také nadšeným spisovatelem, fotografem, vedoucím expedicí a tvůrcem dokumentů. Tento Francouz zasvětil svůj život a kariéru zachování oceánů, aby jak on říká "Vrátil oceánům alespoň něco za to, co mu oceány daly". Jeho zaměřením jsou žraloci. Po 20 letech cestování světem a zkoumání tohoto mimořádného druhu, režíroval Jérôme v roce 2015 dokument Sharks of Wrath, jehož cílem je změnit vnímání žraloků lidmi a pomáhat zachovat jejich snižující se populaci. Oris sdílí názory Jérôma na podporu, udržitelnost a péči o životní prostředí a s potěšením jej vítá na palubě jako nejnovějšího ambasadora.

Hodinky ORIS